Alltid 100%

Jönköpings Kommun

Skolledning

Henrik Ader, Rektor HA och Sanda Idrottshögstadium
036-10 64 72
henrik.ader@jonkoping.se

Ulf Andersson, Gymnasiechef
036-10 65 76
ulf.andersson1@jonkoping.se

Peter Brandt, Utbildningsledare / Biträdande rektor NA
036-10 65 71
peter.brandt@jonkoping.se

Åsa Grahn, Biträdande rektor Särskolan
036-10 62 91
asa.grahn@jonkoping.se

Madeleine Häggblad, Skolmåltidsföreståndare
036-13 42 17
madeleine.axelsson1@jonkoping.se

Irene Jarbratt, Administrativ chef
036-10 65 77
irene.jarbratt@jonkoping.se

Thony Kankare, Rektor BF, SA
036-10 64 72
thony.kankare@jonkoping.se

Carin Rosjö, Rektor SA
036-10 25 57
carin.rosjo@jonkoping.se

Rickard Sahlin, Rektor BF, IM och NA
036-10 25 56
rickard.sahlin@jonkoping.se

Elisabet Sjöberg, Rektor Särskolan
036-10 76 88
elisabet.sjoberg@jonkoping.se

Tommy Tomth,Chef Idrottscentrum
036-10 65 93
tommy.tomth@jonkoping.se

Johanna Öhrström, Rektor EK
johanna.ohrstrom@jonkoping.se