Mer än bara en vanlig skola

Jönköpings Kommun

Elevteam

Victoria Adell, Specialpedagog (SA, NA och BF)
036-10 75 68, 072-5749387
victoria.adell@jonkoping.se

Marika Axelsson, Studie- och yrkesvägledare (IM och SIH)
036-10 39 41
marika.axelsson@jonkoping.se

Camilla Ekblad, Studie- och yrkesvägledare (BF, NA och SA)
036-10 65 82
camilla.ekblad@jonkoping.se

Diana Halldén, Skolkurator (BF och SA)
036-10 81 14
diana.kajic-hallden@jonkoping.se

Therese Holmbom, Specialpedagog (EK och HA)
036-10 65 56, 072-5749339
therese.holmbom@jonkoping.se

Andreas Hovbäck, Skolkurator (HA, SIH, IM, Gy.sär och Gr.sär)
036-10 72 62
andreas.hovback@jonkoping.se

Eva Karlsson, Skolsköterska (EK och HA)
036-10 71 74
eva.karlsson2@jonkoping.se

AnnaMalin Kax, Skolkurator (EK och NA)
036 10 69 30, 072-5630870
annamalin.kax@jonkoping.se

Agneta Malm, Skolsköterska (BF, NA och SA)
036-10 65 86 
agneta.malm1@jonkoping.se                                                                                                                                                                      

Lena Rundquist, Studie- och yrkesvägledare (EK och HA)
036-10 65 83
lena.rundquist@jonkoping.se